S nami ste na tej správnej ceste za úspechom. k stabilite. k nápredovaniu. k rozvoju.

Naša spoločnosť ponúka svojim potencionálnym klientom a partnerom široké spektrum služieb, zodpovedný prístup a profesionalitu v oblasti ponúkaných služieb.


Predstavenie spoločnosti UNISOL SLOVAKIA s.r.o.

Našim poslaním je rozvoj a neustále napredovanie služieb v oblasti poskytovaných služieb a to za účeľom dosiahnuť uspokojenie potrieb odberateľa na základe dopytu po službách a rovnako tak aj konečnej cenovej relácie. Svojim potencionálnym klientom a partnerom ponúkame široké spektrum služieb, zodpovedný prístup a profesionalitu v oblasti poskytovaných služieb a ich prevedenie.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1992 formou samostatne zárobkovo činnej osoby Ján Smutný – PERTAST. Na počiatku samostatnej činnosti Jej hlavná náplň spočívala v predaji tabakových výrobkov, časopisov, novin a ostatného spotrebného tovaru, ktorý bol neskôr zveladený distribúciou kávy. Postupom času sa obchodná činnosť samostatne zárobkovo činnej osoby “Ján Smutný - PERTAST” permanentne pozmenená a zameraná na upratovací servis a prenájom čistiacich rohoží WOM 2000, praním a žehlaním bielizne všetkého druhu a mnoho dalších iných skvelých služieb . Zameriavame sa hlavne na precíznosť a prevedenú kvalitu poskytovaných služieb. Svojim odberateľom sme schopný zabezpečiť dochvilnosť, nadštandartné využitie služieb a ich ponúkanú kvalitu.


Vznik a História